горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.05656.45.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,2 mm |
| дължина | 183 mm |
| сила на ток до | 10,8 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13252213
|
|
VAUXHALL 5851066
|
|
VAUXHALL 815173
|
|
VAUXHALL 93189596
|
|
VAUXHALL 93190772
|
|
MARWAL 100115419
|
|
MARWAL 7810602
|
|
PIERBURG 70565645
|
|
PIERBURG 70565645
|
|
PIERBURG 705656450
|
|
S.I.D.A.T 72774
|
|
VDO A2C53245174
|
|
OPEL 13252213
|
|
OPEL 5851066
|
|
OPEL 815173
|
|
OPEL 93189596
|
|
OPEL 93190772
|
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 95 коня | дизел |
