горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.05656.60.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 189,6 mm |
| сила на ток до | 5,6 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 13,5 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MARWAL 09734519900
|
|
MARWAL 7345100
|
|
PIERBURG 70565660
|
|
PIERBURG 70565660
|
|
PIERBURG 705656600
|
|
CITROEN 1525RG
|
| Citroen DS3 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 207 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 95 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 98 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 95 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Citroen DS3 кабриолет | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 150 коня | бензин |
