горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.05656.61.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 193 mm |
| сила на ток до | 6,7 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| електронапрежение | 13,5 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MARWAL 09734709901
|
|
MARWAL 7347001
|
|
PIERBURG 70565661
|
|
PIERBURG 70565661
|
|
PIERBURG 705656610
|
|
CITROEN 1525WJ
|
| Citroen C4 II (B7) | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
