изпарител, климатична система HELLA
изпарител, климатична система
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8FV 351 331-091 |
| дължина | 605 mm |
| ширина | 408 mm |
| дълбочина | 549 mm |
| ограничение за производител | BEHR |
| обурудване на автомобила | за автомобили с CAN-Bus-система |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| за OEномер | 6450QQ |
| тип на корпуса | с корпус |
| версия | produced by BEHR |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 820340N
|
|
AVA QUALITY COOLING PEV351
123.48 €
-20%
98.79 €
|
|
BEHR E4976
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351331091
|
|
BEHR HELLA SERVICE E4976
|
|
VAN WEZEL 4000V351
|
|
CITROEN 6450QQ
|
|
PEUGEOT 6450QQ
|
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 68 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 177 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 177 коня | бензин |
