изпускателен клапан AE
изпускателен клапан
| Производител | AE |
| Парт номер | V95008 |
| диаметър на главата на клапана | 25 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 99,1 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| повърхност | азотиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA V162111
|
|
FAI AutoParts EV95149
|
|
FRECCIA R6211RNT
|
|
IPSA VL139800
|
|
OSVAT 1878
|
|
SUZUKI 1291569G50
|
| Suzuki IGNIS (FH) | 83 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS (FH) | 83 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 90 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 82 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 82 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 90 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 106 коня | бензин |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 94 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 94 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 86 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 94 коня | бензин |
