изпускателен клапан FRECCIA
изпускателен клапан
| Производител | FRECCIA |
| Парт номер | R3414/RCR |
| диаметър на главата на клапана | 38 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 104 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V90333
7.28 €
-20%
5.82 €
|
|
IPSA VL014300
|
|
TRW 1123
|
|
BMW 11341251063
|
| BMW 02 (E10) | 90 коня | бензин |
| BMW 02 (E10) | 100 коня | бензин |
| BMW 02 кабриолет (E10) | 100 коня | бензин |
| BMW 02 (E10) | 130 коня | бензин |
| BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E21) | 109 коня | бензин |
| BMW 3 (E21) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E12) | 115 коня | бензин |
| BMW 02 Touring (E6) | 90 коня | бензин |
| BMW 02 Touring (E6) | 100 коня | бензин |
| BMW 02 Touring (E6) | 130 коня | бензин |
| BMW 02 (E10) | 120 коня | бензин |
| BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) | 90 коня | бензин |
| BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) | 90 коня | бензин |
| BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) | 131 коня | бензин |
| BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) | 120 коня | бензин |
| BMW 2000-3.2 купе (E9) | 120 коня | бензин |
| BMW 2000-3.2 купе (E9) | 101 коня | бензин |
| BMW 5 (E12) | 131 коня | бензин |
| BMW 5 (E12) | 125 коня | бензин |
