изпускателен клапан FRECCIA
изпускателен клапан
| Производител | FRECCIA |
| Парт номер | R4547/RCR |
| диаметър на главата на клапана | 30,6 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 104 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | E |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V91231
7.67 €
-20%
6.13 €
|
|
IPSA VL086700
|
|
MAHLE ORIGINAL 011VA30851100
|
|
TRW S3334
|
|
ISUZU 641300
|
|
ISUZU 8941100173
|
| Opel CORSA A хетчбек (93_, 94_, 98_, 99_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA A хетчбек (93_, 94_, 98_, 99_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Opel COMBO (71_) | 60 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 50 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 50 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | дизел |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA A кутия | 50 коня | дизел |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 72 коня | дизел |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 72 коня | дизел |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 72 коня | дизел |
| Opel CORSA B кутия (73_) | 60 коня | дизел |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | 67 коня | дизел |
