изпускателен клапан FRECCIA
изпускателен клапан
| Производител | FRECCIA |
| Парт номер | R6467/RNT |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 110,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | I |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V98053
18.62 €
-20%
14.9 €
|
|
IPSA VL173300
|
|
KIA 222124A061
|
| Kia SORENTO I (JC) | 163 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 136 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 116 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 140 коня | дизел |
| Hyundai H-1 кутия | 140 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 170 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 кутия | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | 170 коня | дизел |
| Hyundai PORTER пикап | 140 коня | дизел |
| Hyundai PORTER кутия | 140 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 170 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | 116 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 116 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 110 коня | дизел |
