изпускателен клапан FRECCIA
изпускателен клапан
| Производител | FRECCIA |
| Парт номер | R6503/BMCR |
| диаметър на главата на клапана | 28,1 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 100,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V98023
27.96 €
-20%
22.37 €
|
|
IPSA VL176400
|
|
TRW 171118
|
|
ALFA ROMEO 55219144
|
|
FIAT 55200422
|
|
FIAT 55219144
|
|
LANCIA 55219144
|
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia YPSILON (843) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia MUSA (350) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat IDEA (350_) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Lancia MUSA (350) | 78 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 77 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 77 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 78 коня | бензин |
| Fiat IDEA (350_) | 77 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat LINEA (323) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Ford KA (RU8) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat QUBO (225) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
