изпускателен клапан TRW Engine Component
изпускателен клапан
| Производител | TRW Engine Component |
| Парт номер | 105-35501 |
| диаметър на главата на клапана | 29 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 108,3 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V94105
27.63 €
-20%
22.1 €
|
|
FRECCIA 4911
|
|
INTERVALVES 2240
|
|
KOLBENSCHMIDT 50009044
|
|
OSVAT 1568
|
|
TRW 5201
|
|
SAAB 7500085
|
|
SAAB 9165598
|
| Saab 900 I Combi Coupe | 126 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 180 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 160 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 175 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 150 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 163 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 185 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 146 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 147 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 195 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 200 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 220 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 224 коня | бензин |
| Saab 9000 | 160 коня | бензин |
| Saab 9000 | 131 коня | бензин |
| Saab 9000 | 147 коня | бензин |
| Saab 9000 | 163 коня | бензин |
| Saab 9000 | 185 коня | бензин |
| Saab 9000 | 146 коня | бензин |
| Saab 9000 | 147 коня | бензин |
| Saab 9000 | 195 коня | бензин |
| Saab 9000 | 200 коня | бензин |
| Saab 900 II | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 185 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 131 коня | бензин |
| Saab 900 I кабриолет | 126 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 126 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 172 коня | бензин |
| Saab 9000 | 175 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 200 коня | бензин |
