изпускателен клапан TRW Engine Component
изпускателен клапан
| Производител | TRW Engine Component |
| Парт номер | 171118 |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 100,5 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никел-нибиева стомана |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V98023
27.96 €
-20%
22.37 €
|
|
OSVAT 2228
|
|
FIAT 55200335
|
|
FIAT 55200422
|
|
FIAT 55219144
|
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia YPSILON (843) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia MUSA (350) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA Van (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat IDEA (350_) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Lancia MUSA (350) | 78 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 77 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 77 коня | бензин |
| Fiat IDEA (350_) | 77 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat LINEA (323) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 69 коня | бензин |
| Fiat QUBO (225) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat QUBO (225) | 78 коня | бензин |
