изпускателен клапан TRW Engine Component
изпускателен клапан
| Производител | TRW Engine Component |
| Парт номер | 33027 |
| диаметър на главата на клапана | 31 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| дължина | 104,6 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 1257054
|
|
AE V35293
24.83 €
-20%
19.86 €
|
|
FRECCIA 3565
|
|
INTERVALVES 2221
|
|
KOLBENSCHMIDT 50004014
|
|
OSVAT 2732
|
|
TRW 4900
|
|
AUDI 068109611
|
|
VW 068109611
|
