изпускателен клапан TRW Engine Component
изпускателен клапан
| Производител | TRW Engine Component |
| Парт номер | 537174 |
| диаметър на главата на клапана | 24,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 104,4 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V94204
11.61 €
-20%
9.29 €
|
|
FRECCIA 4976
|
|
INTERVALVES 3270
|
|
MAHLE ORIGINAL 039VA30607000
|
|
OSVAT 1592
18.87 €
-20%
15.09 €
|
|
CITROEN 96254645
|
|
PEUGEOT 094989
|
