изпускателен клапан TRW Engine Component
изпускателен клапан
| Производител | TRW Engine Component |
| Парт номер | 537506 |
| диаметър на главата на клапана | 31,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 111,5 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE V94156
6.56 €
-20%
5.25 €
|
|
FRECCIA 4882
|
|
INTERVALVES 2760
|
|
MAHLE ORIGINAL 039VA30605000
|
|
OSVAT 0764
|
|
CITROEN 96096852
|
|
CITROEN 96101887
|
|
PEUGEOT 094970
|
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 103 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 75 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO (MF) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen XSARA (N1) | 75 коня | бензин |
| Citroen XSARA Break (N2) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 89 коня | бензин |
| Citroen XSARA купе (N0) | 75 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 73 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 75 коня | двугоривен |
| Citroen BERLINGO (MF) | 75 коня | двугоривен |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 73 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 75 коня | бензин |
