изпускателен клапан TRW Engine Component
изпускателен клапан
| Производител | TRW Engine Component |
| Парт номер | 539008 |
| диаметър на главата на клапана | 24,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 104,4 mm |
| материал | биметал |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 9639417980
|
|
AE V94204
11.61 €
-20%
9.29 €
|
|
FRECCIA 6148
|
|
INTERVALVES 3461
|
|
MAHLE ORIGINAL 039VA31047100
|
|
CITROEN 9639417980
|
|
PEUGEOT 0949A8
|
|
PEUGEOT 0949C5
|
| Peugeot 106 II (1) | 118 коня | бензин |
| Citroen XSARA (N1) | 109 коня | бензин |
| Citroen XSARA Break (N2) | 109 коня | бензин |
| Citroen XSARA купе (N0) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 CC (2D) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO (MF) | 109 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER Combispace (5F) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 1007 (KM_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 110 коня | бензин |
| Citroen XSARA PICASSO (N68) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 206 седан | 109 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO (B9) | 109 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO кутия (B9) | 109 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER Tepee | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
