изпускателна тръба MTS
изпускателна тръба
| Производител | MTS |
| Парт номер | 01.17720 |
| диаметър | 0 mm |
| тегло | 1,54 kg |
| дължина | 420 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| изпускателна система | за средно гърне |
| вариант на екипировка | 00000000000000000918 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ANSA 301018
|
|
ASSO 401069
|
|
BOSAL 737265
|
|
CIA 17504
|
|
CISAM 603801
|
|
DESCAM 201971
|
|
EBERSPÄCHER 17504
|
|
FONOS 02799
|
|
IMASAF 607621
|
|
ROSI 301018
|
|
SIGAM 49104
|
|
SIGAM 50180
42.94 €
-0%
42.94 €
|
|
TIMAX 301018
|
|
WALKER 02799
61.64 €
-20%
49.32 €
|
|
ZARA 85911
|
|
RENAULT 7700783814
|
|
RENAULT 7700792303
|
| Renault 19 I (B/C53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 58 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 60 коня | бензин |
