изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33128 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 11 mm |
| изходен отвор | 11 mm |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 130 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1688300858
|
|
MERCEDES-BENZ 4148300058
|
|
MERCEDES-BENZ 4148300858
|
|
MERCEDES-BENZ A1688300858
|
|
MERCEDES-BENZ A4148300058
|
|
MERCEDES-BENZ A4148300858
|
|
4SEASONS 83630
|
|
AKS DASIS 800288N
|
|
AVA QUALITY COOLING MSD292
|
|
DELPHI TSP0175295
35.91 €
-20%
28.73 €
|
|
FRIGAIR 13740172
|
|
GERI 931324
|
|
HELLA 8FT351197581
|
|
HELLA 8FT351198501
|
|
NISSENS 95232
40.91 €
-20%
32.73 €
|
|
VALEO 509411
38.29 €
-20%
30.63 €
|
|
VAN WEZEL 3000D292
|
| Mercedes A-CLASS (W168) | 82 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 102 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 60 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 90 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 125 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 75 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 95 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 82 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 75 коня | дизел |
| Mercedes VANEO (414) | 102 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 82 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 125 коня | бензин |
| Mercedes VANEO (414) | 91 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W168) | 140 коня | бензин |
