изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33152 |
| ограничение за производител | Magneti Marelli |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 10,2 mm |
| изходен отвор | 10,2 mm |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 187 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
4SEASONS 83500
|
|
AKS DASIS 800388N
|
|
AKS DASIS 803610N
|
|
AVA QUALITY COOLING FTD073
40.96 €
-20%
32.77 €
|
|
DELPHI TSP0175205
35.04 €
-20%
28.03 €
|
|
FRIGAIR 13740099
|
|
GERI 931292
|
|
HELLA 8FT351198141
|
|
NISSENS 95323
17.72 €
-20%
14.17 €
|
|
VALEO 509589
20.26 €
-20%
16.2 €
|
|
VAN WEZEL 1700D073
27.7 €
-20%
22.16 €
|
|
FIAT 46745058
|
| Fiat PUNTO (188) | 60 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (188) | 80 коня | бензин |
| Fiat PUNTO Van (188AX) | 60 коня | бензин |
