изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33227 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 18,3 mm |
| изходен отвор | 18,3 mm |
| диаметър | 87 mm |
| височина | 190 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
4SEASONS 83109
|
|
AKS DASIS 800344N
|
|
AVA QUALITY COOLING CRD084
|
|
DELPHI TSP0175339
57.77 €
-20%
46.21 €
|
|
FRIGAIR 13740180
|
|
NISSENS 95368
76.44 €
-20%
61.15 €
|
|
VALEO 509549
164.87 €
-20%
131.89 €
|
|
VAN WEZEL 0700D084
|
|
CHRYSLER 05058013AA
|
|
CHRYSLER 5017441AA
|
|
CHRYSLER 5017442AA
|
|
CHRYSLER 5058325AA
|
|
CHRYSLER 5096289AA
|
|
CHRYSLER 5142570AA
|
|
CHRYSLER 5179159AA
|
|
CHRYSLER 68029242AA
|
|
CHRYSLER 68029244AA
|
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 141 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 150 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 116 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 121 коня | дизел |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 223 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER кабриолет | 143 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 143 коня | бензин |
| Chrysler PT CRUISER (PT_) | 150 коня | дизел |
