изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33334 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 20,6 mm |
| изходен отвор | 20,6 mm |
| диаметър | 75 mm |
| височина | 246 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUDI 4E0820189G
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
