изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33339 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик за налягане |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 20,6 mm |
| изходен отвор | 17,6 mm |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 282 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
4SEASONS 34969
|
|
AKS DASIS 800524N
|
|
AVA QUALITY COOLING FDD386
|
|
FRIGAIR 13750063
|
|
HELLA 8FT351335121
|
|
NISSENS 95505
63.89 €
-20%
51.11 €
|
|
VAN WEZEL 1800D386
|
|
FORD 1335953
|
|
FORD 5S6H19E647AC
|
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 90 коня | дизел |
| Ford FUSION (JU_) | 90 коня | дизел |
