изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33354 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 20,5 mm |
| изходен отвор | 14,5 mm |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 232 mm |
| качество/клас | Easy Fit |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 800293N
|
|
AVA QUALITY COOLING JRD033
|
|
DELPHI TSP0175349
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
DENSO DFD11018
|
|
FRIGAIR 13740167
|
|
JAGUAR C2S41872
|
|
JAGUAR C2S4732
|
|
JAGUAR C2S6013
|
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 150 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 150 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 196 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 230 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 156 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 130 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 130 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 196 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 230 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 155 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 155 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 156 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 146 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 146 коня | дизел |
