изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33355 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 11 mm |
| изходен отвор | 11 mm |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 232 mm |
| качество/клас | Easy Fit |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 800333N
|
|
AVA QUALITY COOLING RTD442
|
|
DENSO DFD23009
|
|
FRIGAIR 13750041
|
|
NISSENS 95470
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
VALEO 509909
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
VAN WEZEL 4300D442
94.99 €
-20%
75.99 €
|
|
RENAULT 8200352288
|
| Renault THALIA II (LU1/2_) | 85 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 57 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 82 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 100 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault CLIO II кутия (SB0/1/2_) | 65 коня | дизел |
| Renault THALIA I (LB0/1/2_) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault THALIA I (LB0/1/2_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 68 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 64 коня | дизел |
| Renault THALIA I (LB0/1/2_) | 64 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 84 коня | дизел |
