изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33356 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 8,5 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |
| диаметър | 45 mm |
| височина | 210 mm |
| качество/клас | Easy Fit |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 800564N
|
|
AVA QUALITY COOLING HYD218
|
|
DELPHI TSP0175411
56.1 €
-20%
44.88 €
|
|
FRIGAIR 13750020
|
|
HELLA 8FT351200711
|
|
HYUNDAI 978012E000
|
|
KIA 978012E000
|
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 175 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
