изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33357 |
| вид на свързване | бидон |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 10,1 mm |
| изходен отвор | 10,1 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 235 mm |
| качество/клас | Easy Fit |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA 8FT351200391
|
|
SUZUKI 9533963J00
|
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
