изсушител, климатизация NRF
изсушител, климатизация
| Производител | NRF |
| Парт номер | 33368 |
| вид на свързване | бутилка |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 14,5 mm |
| изходен отвор | 14,5 mm |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 338 mm |
| качество/клас | Easy Fit |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 1281837
|
|
VOLVO 30661742
|
|
VOLVO 30738666
|
|
VOLVO 30780714
|
|
VOLVO 31332649
|
|
4SEASONS 34971
|
|
AVA QUALITY COOLING VOD126
|
|
FRIGAIR 13750052
|
|
HELLA 8FT351335111
|
|
NISSENS 95384
80.78 €
-20%
64.63 €
|
|
VAN WEZEL 5900D126
|
|
FORD 4N5H19E647BD
|
| Volvo C30 | 115 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 101 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 101 коня | бензин |
| Volvo C30 | 100 коня | бензин |
| Volvo C30 | 125 коня | бензин |
| Volvo C30 | 145 коня | бензин |
| Volvo C30 | 109 коня | дизел |
| Volvo C30 | 136 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Volvo C30 | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C70 II кабриолет | 136 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 114 коня | дизел |
| Volvo C30 | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C30 | 112 коня |
