каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21222 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 33 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 94 |
| дължина | 32 mm |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 78 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 302219
|
|
QUINTON HAZELL QVJ956
|
| Fiat REGATA (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 79 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 82 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 82 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 82 коня | бензин |
