каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21241 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 25,84 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 32 mm |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 302252
|
|
QUINTON HAZELL QVJ965
|
| Fiat CROMA (154) | 115 коня | дизел |
| Fiat COUPE (FA/175) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 162 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 94 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 105 коня | дизел |
