каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21242 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 25 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 90 |
| ABSпръстен | 96 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 54 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 87 |
| дължина | 135,5 mm |
| мярка на резбата | M24x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 302011
|
|
METELLI 151094
|
|
QUINTON HAZELL QVJ966
|
| Lancia THEMA (834) | 113 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 101 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 177 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 113 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 155 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 101 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 115 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 116 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 166 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 151 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 152 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 201 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 201 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 181 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 75 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 105 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 83 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 100 коня | бензин |
