каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21327 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 25,84 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 32 mm |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 4012K
|
|
GLO 4512K
|
|
LÖBRO 302251
|
|
METELLI 161002
|
|
QUINTON HAZELL QVJ972
|
| Lancia PRISMA (831AB0) | 105 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 115 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 80 коня | дизел |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 86 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 90 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 105 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 113 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 147 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 101 коня | дизел |
| Lancia THEMA SW (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 177 коня | бензин |
| Seat RONDA (022A) | 92 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 108 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 120 коня | бензин |
| Fiat FIORINO кутия (146) | 60 коня | дизел |
| Fiat FIORINO кутия (146) | 57 коня | дизел |
| Lancia BETA H.P.E. (828BF) | 120 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 152 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 99 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 109 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 65 коня | дизел |
