каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21529 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 50 |
| ABSпръстен | 91 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 24,8 mm |
| диаметър на шарнира | 86,5 |
| дължина | 135,65 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 851021
|
|
GSP 899210
|
|
LÖBRO 303364
|
|
METELLI 151686
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1180
|
|
HONDA 44011ST3E70
|
|
HONDA 44011ST3G50
|
|
HONDA 44011ST3G70
|
|
HONDA 44014ST3E00
|
|
HONDA 44014ST3E01
|
|
HONDA 44014ST3E51
|
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 116 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 125 коня | бензин |
