каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21544 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 43 |
| ABSпръстен | 96 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 24,8 mm |
| диаметър на шарнира | 92 |
| дължина | 144,65 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3582
|
|
GLO 3582K
|
|
GSP 823002
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
LÖBRO 303487
|
|
METELLI 150399
|
|
METELLI 151399
|
|
MEYLE 31144980026
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1198
|
|
SKF VKJA3218
|
|
HONDA 44305S74E51
|
|
HONDA 44305S74E00
|
|
HONDA 44305S74E01
|
|
HONDA 44305S74E50
|
|
ROVER GCV1123
|
|
ROVER TFB000070
|
| Rover 400 хетчбек (RT) | 86 коня | дизел |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 105 коня | дизел |
| Rover 400 (RT) | 136 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 86 коня | дизел |
| Rover 400 (RT) | 105 коня | дизел |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 136 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 86 коня | дизел |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 105 коня | дизел |
| Rover 45 (RT) | 101 коня | дизел |
| Rover 45 (RT) | 150 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 150 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 101 коня | дизел |
