каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21812 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 33 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| ABSпръстен | 81 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 53 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 22,45 mm |
| диаметър на шарнира | 88 |
| дължина | 90,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5F |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3381
|
|
GLO 3381K
|
|
GSP 861012
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
LÖBRO 303605
|
|
METELLI 150375
|
|
METELLI 151375
|
|
MEYLE 1004980069
|
|
MEYLE 1004980183
|
|
RUVILLE 75419S
51.56 €
-0%
51.56 €
|
|
AUDI 3B0498099A
|
|
AUDI 3B0498099AV
|
|
AUDI 3B0498099AX
|
|
AUDI 3B0498099D
|
|
SEAT 3B0498099A
|
|
VAG 3B0498099A
|
|
VAG 3B0498099AV
|
|
VAG 3B0498099AX
|
|
VAG 3B0498099D
|
|
VAG 3B0498099DX
|
|
VW 3B0498099D
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел/електро |
