каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21824 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 29 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 47 |
| ABSпръстен | 84 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 52 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 81,6 |
| дължина | 158 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3583K
|
|
GSP 808002
41.85 €
-20%
33.48 €
|
|
GSP 812020
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2820901
58.21 €
-20%
46.57 €
|
|
LÖBRO 303892
|
|
METELLI 151401
|
|
RUVILLE 79008S
|
|
SKF VKJA5582
|
|
SKF VKJA5607
|
|
CHEVROLET 510851
|
|
CHEVROLET 96183016
|
|
CHEVROLET 96183017
|
|
CHEVROLET 96243571
|
|
CHEVROLET 96243574
|
|
CHEVROLET 96243575
|
|
CHEVROLET 96251184
|
|
CHEVROLET 96251185
|
|
CHEVROLET 96474836
|
|
CHEVROLET 96474837
|
|
CHEVROLET 96481065
|
|
CHEVROLET 96481066
|
|
DAEWOO 510851
|
|
DAEWOO 96183016
|
|
DAEWOO 96183017
|
|
DAEWOO 96243571
|
|
DAEWOO 96243574
|
|
DAEWOO 96243575
|
|
DAEWOO 96251184
|
|
DAEWOO 96251185
|
|
DAEWOO 96257803
|
|
DAEWOO 96298465
|
|
DAEWOO 96298466
|
|
DAEWOO 96474836
|
|
DAEWOO 96474837
|
|
DAEWOO 96481065
|
|
DAEWOO 96481066
|
| Daewoo CIELO (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 75 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 75 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 75 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 86 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 86 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
