каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 21897 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 28 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 108 |
| дължина | 32 mm |
| отвор | 10,9 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 94 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 648002
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
LÖBRO 302303
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1010
|
|
SKF VKJA8829
|
|
PORSCHE 91133292301
|
| Porsche 911 кабриолет | 207 коня | бензин |
| Porsche 911 | 218 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет | 218 коня | бензин |
| Porsche 911 | 231 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет | 231 коня | бензин |
| Porsche 911 | 300 коня | бензин |
| Porsche 911 (964) | 250 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (964) | 250 коня | бензин |
| Porsche 911 (964) | 320 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 272 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет | 231 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 272 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 272 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 272 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 408 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 300 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 (964) | 360 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 301 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 301 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 300 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 кабриолет (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa (993) | 301 коня | бензин |
| Porsche 911 | 207 коня | бензин |
| Porsche 911 Targa | 301 коня | бензин |
| Porsche 911 | 330 коня | бензин |
| Porsche 911 (964) | 355 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 286 коня | бензин |
| Porsche 911 тарга (964) | 250 коня | бензин |
| Porsche 911 Speedster (964) | 250 коня | бензин |
