каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22349 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 50 |
| ABSпръстен | 91 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър 1 | 24,95 mm |
| диаметър на шарнира | 83 |
| дължина | 133 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3434K
|
|
GSP 823017
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2824121
|
|
LÖBRO 301943
|
|
METELLI 151053A
|
|
MEYLE 31144980022
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1031
|
|
URW MS811HO
|
|
URW MS813G0
|
|
HONDA 44305SF1970
|
|
HONDA 44305SF1971
|
|
HONDA 44305SF1972
|
|
HONDA 44305SF1973
|
|
HONDA 44305SH7J83
|
|
HONDA 44305SK7J73
|
|
HONDA 44305SK7J74
|
|
HONDA 44305SK7J81
|
|
HONDA 44305SK7J82
|
|
HONDA 44305SF1405
|
|
HONDA 44305SK7J70
|
|
HONDA 44305SK7J71
|
|
HONDA 44305SK7J72
|
|
HONDA 44305SK7J75
|
|
HONDA 44305SK7J83
|
|
HONDA 44305SK7J84
|
|
HONDA 44306SF1970
|
|
HONDA 44306SF1971
|
|
HONDA 44306SF1972
|
|
HONDA 44306SF1973
|
|
HONDA 44306SF1974
|
|
HONDA 44306SK7J73
|
|
HONDA 44306SK7J74
|
|
HONDA 44306SK7J81
|
|
HONDA 44306SK7J82
|
|
HONDA 44306SK7J83
|
|
HONDA 44306SF1405
|
|
HONDA 44306SK7J75
|
| Honda ACCORD III (CA) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 137 коня | бензин |
| Honda CRX III (EH, EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CRX III (EH, EG) | 160 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 109 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 160 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 114 коня | бензин |
| Honda INTEGRA купе (DC2, DC4) | 190 коня | бензин |
