каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22351 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 50 |
| ABSпръстен | 91 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър 1 | 24,95 mm |
| диаметър на шарнира | 84,5 |
| дължина | 134,65 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 301945
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1032
|
| Honda ACCORD III (CA) | 102 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 102 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 103 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 106 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 106 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 103 коня | бензин |
