каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22487 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 33 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 603002
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
LÖBRO 302246
|
|
METELLI 161012
|
|
QUINTON HAZELL QVJ765
|
|
RUVILLE 75727S
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
SKF VKJA8580
|
|
AUDI 443498103
|
|
VAG 443498103
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 90 (81, 85, B2) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
