каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22542 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 96 |
| ABSпръстен | 73,6 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 51 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 81 |
| дължина | 129 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3304K
|
|
GSP 803023
|
|
LÖBRO 302061
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
METELLI 151185
|
|
QUINTON HAZELL QVJ702
|
|
RUVILLE 75713S
|
|
SKF VKJA5236
|
|
SEAT 893498099DX
|
|
VAG 893498099D
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 75 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 75 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 70 коня | бензин |
