каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22632 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 33 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 603014
|
|
LÖBRO 302249
73.93 €
-20%
59.14 €
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1057
|
|
VAG 893498103B
|
|
VAG 893498103BX
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 75 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 80 коня | дизел |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 71 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 115 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 80 коня | дизел |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 102 коня | бензин |
