каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22681 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 33 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| ABSпръстен | 81 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 53 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 22,45 mm |
| диаметър на шарнира | 88 |
| дължина | 90,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5F |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3381K
|
|
GSP 803018
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
LÖBRO 301955
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
METELLI 151239
|
|
MEYLE 1004980069
|
|
QUINTON HAZELL QVJ795
|
|
RUVILLE 75718S
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
SKF VKJA3001
|
|
AUDI 8D0498099
|
|
AUDI 8D0498099B
|
|
SEAT 8D0498099
|
|
SEAT 8D0498099B
|
|
SKODA 8D0498099
|
|
SKODA 8D0498099B
|
|
VAG 8D0498099
|
|
VAG 8D0498099B
|
|
VW 8D0498099
|
|
VW 8D0498099B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 115 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел/електро |
