каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22748 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 33 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| ABSпръстен | 73,6 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 53 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 88 |
| дължина | 91 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5F |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3491K
|
|
GSP 803026
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
LÖBRO 302184
|
|
METELLI 151308
|
|
MEYLE 1004980181
|
|
QUINTON HAZELL QVJ822
|
|
AUDI 893498099PX
|
|
VAG 893498099P
|
|
VAG 893498099PX
|
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 380 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
