каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22953 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 50 |
| ABSпръстен | 91,2 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 86 |
| дължина | 133 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 303972
|
|
URW MS811V0
|
| Honda CRX II (ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 160 коня | бензин |
