каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23522 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 25,84 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 32 mm |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 302240
|
|
METELLI 161002A
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1082
|
| Alfa Romeo 155 (167) | 115 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 127 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 129 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo 155 (167) | 141 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 186 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 143 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 113 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 174 коня | бензин |
