каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23673 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 50 |
| ABSпръстен | 91 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър 1 | 23,35 mm |
| диаметър на шарнира | 85 |
| дължина | 134,65 mm |
| мярка на резбата | M22X1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 823033
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
LÖBRO 304310
|
|
METELLI 151691
|
|
METELLI 151699
|
|
SKF VKJA5821
|
|
HONDA 44014ST7C01
|
|
HONDA 44014ST7C51
|
|
HONDA 44014ST7C50
|
|
HONDA 44014ST7C52
|
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda HR-V (GH) | 105 коня | бензин |
| Honda HR-V (GH) | 124 коня | бензин |
| Honda HR-V (GH) | 105 коня | бензин |
