каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23686 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 30 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 43 |
| ABSпръстен | 78 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 54 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 23,2 mm |
| диаметър на шарнира | 82 |
| дължина | 156,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с коронна гайка |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 839004
|
|
LÖBRO 304324
|
|
NIPPARTS J2825132
35.88 €
-20%
28.7 €
|
|
MITSUBISHI MR232363
|
|
MITSUBISHI MR580561
|
| Mitsubishi COLT V (CJ_, CP_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT V (CJ_, CP_) | 103 коня | бензин |
