каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23693 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 38 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 33 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| ABSпръстен | 81 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър 1 | 25,75 mm |
| диаметър на шарнира | 88 |
| дължина | 87 mm |
| мярка на резбата | M16X1.5F |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3605K
|
|
GSP 803030
|
|
GSP 803058
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
LÖBRO 304331
|
|
METELLI 151435
|
|
MEYLE 1004980190
|
|
SKF VKJA5279
|
|
AUDI 8E0498099
|
|
AUDI 8E0498099D
|
|
SEAT 8E0498099D
|
|
VAG 8E0498099D
|
|
VAG 8E0407305A
|
|
VAG 8E0407305D
|
|
VAG 8E0498099
|
|
VW 8E0498099DX
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 102 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 130 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 130 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 130 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 190 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 190 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 140 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 140 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 170 коня | дизел |
| Seat EXEO (3R2) | 102 коня | бензин |
| Seat EXEO ST (3R5) | 102 коня | бензин |
