каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23845 |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 28 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 108 |
| дължина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| отвор | 10,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 94 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 302463
|
|
QUINTON HAZELL QVJ1093
|
| Alfa Romeo 155 (167) | 125 коня | дизел |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 202 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 202 коня | бензин |
