каре комплект, полуоска SPIDAN
каре комплект, полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 24389 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 50 |
| ABSпръстен | 91 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 90 |
| дължина | 140 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GLO 3626K
|
|
GSP 823001
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
LÖBRO 304701
|
|
METELLI 151427
|
|
OPEN PARTS CVJ551210
|
|
SKF VKJA5731
|
|
HONDA 44014S6FE01
|
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
