каре комплект, полуоска URW
каре комплект, полуоска
| Производител | URW |
| Парт номер | 21-04054 |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 29 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| дължина | 149 mm |
| диаметър | 79 mm |
| мярка на резбата | M22 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAZDA FA512550X
|
|
MAZDA FA512550XA
|
|
MAZDA FA512550XB
|
|
MAZDA FA512550XC
|
|
MAZDA FA512560X
|
|
MAZDA FA512560XB
|
|
MAZDA FA522560B
|
|
MAZDA FA522560C
|
|
MAZDA FA522560XB
|
|
MAZDA FA522560XC
|
|
MAZDA FA532550X
|
|
MAZDA FA532550XA
|
|
MAZDA FA5922510
|
|
MAZDA FA6122510B
|
|
MAZDA FA6122610
|
|
MAZDA FA612550X
|
|
MAZDA FA612560X
|
|
MAZDA FA612550XA
|
|
MAZDA FA612560A
|
|
MAZDA FA6222510
|
|
MAZDA FA622550XA
|
|
MAZDA FA6922510A
|
|
MAZDA FA692550X
|
|
MAZDA FD5122610A
|
|
MAZDA FD592550XA
|
|
MAZDA FD612560XD
|
|
MAZDA FF042550XA
|
|
MAZDA FF042550X
|
|
MAZDA FF042550A
|
|
MAZDA FF072560X
|
|
MAZDA FF072560A
|
|
MAZDA GD2322510A
|
|
MAZDA GD2322610C
|
|
MAZDA GD232550XB
|
|
MAZDA GD2322510A
|
|
MAZDA GD2322610C
|
|
MAZDA GD232550XB
|
|
MAZDA GD232560XC
|
|
MAZDA GD2522610A
|
|
MAZDA GD252560XA
|
|
MAZDA GD502560X
|
|
MAZDA GD522560X
|
| Mazda 323 S V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 114 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 101 коня | дизел |
| Mazda PREMACY (CP) | 101 коня | дизел |
| Mazda PREMACY (CP) | 131 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 116 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 146 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 110 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 143 коня | дизел |
